Mercedes-Benz

Klasa V.

Czas na Twój ruch.

Praktyczne auta mogą być tak piękne.

Niezależnie jak na nią spojrzeć, Klasa V jest w pełni udanym samochodem. Ma harmonijne i charakterystyczne kształty – jak prawdziwy samochód osobowy Mercedes-Benz. Od wyrazistego przodu z dynamicznie uformowaną osłoną chłodnicy, poprzez elektryzujące linie boczne, po funkcjonalny tył z pięknie zaprojektowanymi lampami tylnymi. Oczekujesz jeszcze więcej? Zestawiliśmy dla Ciebie sześć atrakcyjnych linii wyposażenia i pakietów stylizacyjnych; oferujemy na przykład Klasę V EXCLUSIVE, pakiet AMG i pakiet Night. Dzięki nim, Klasa V staje się jeszcze bardziej ekskluzywna, sportowa oraz dopasowana do Twoich oczekiwań.

Sportowy jest nie tylko wygląd Klasy V, ale i jej prowadzenie. Odpowiednio do dynamicznej stylistyki Klasy V wyposażono ją w mocniejsze silniki o wysokich momentach obrotowych. Na życzenie dostępne są układy jezdne dostosowane specjalnie do dynamiki jazdy. Opcjonalna linia AMG ze zderzakiem w stylizacji AMG oraz nową osłoną chłodnicy o wzorze diamentowym sygnalizują już od pierwszego spojrzenia sportowy i dynamiczny charakter. [zużycie paliwa średnio: 7,3–8,2 l/100 km; emisja CO2: 186–210 g/km]*

Wsiądź i odpocznij.

Na małe przyjemności w codziennym życiu i na wielkie przygody w czasie wolnym – Klasa V jest zawsze gotowa. Dzięki przestrzennemu i przemyślanemu wnętrzu, znajdziesz miejsce na wszystko, co chcesz ze sobą zabrać.

Klasa V zachwyca, typowym dla samochodów Mercedes-Benz, wysokim poczuciem komfortu: od przestrzennego wnętrza, poprzez wysoką jakość materiałów i wykończenia, aż po intuicyjną obsługę. Doskonałym przykładem, jest system multimedialny MBUX, który można obsługiwać także głosowo. Wszystko to, aby codzienne podróże były jak najprzyjemniejsze, a dzięki szerokiemu katalogowi wyposażenia dodatkowego, możliwe jest dostosowanie tego komfortowego wnętrza do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Przestrzeń i piękno.

Dynamicznym i reprezentacyjnym charakterem Klasy V można wprawić swoich pasażerów w zachwyt. Jej wnętrze z opcjonalnym pakietem stylizacyjnym AVANTGARDE1 już przy wsiadaniu zachwyca ekskluzywną skórą nappa ‒ w kolorze tartufo, czarnym lub beżu jedwabistym ‒ i elementami ozdobnymi stylizowanymi na drewno hebanowe.

W jasnym i przyjaznym świetle z panoramicznego dachu odsuwanego ta elegancka przestrzeń emanuje jeszcze przyjemniejszą atmosferą. Także system ustawienia siedzeń wyróżnia się przemyślaną uniwersalnością, umożliwiając stworzenie samochodu 6-miejscowego lub vana dla maksymalnie ośmiu osób2.

 

[1] Dostępny opcjonalnie, standard dla Klasy V EXCLUSIVE.

[2] 8 miejsc siedzących dostępnych zależnie od wariantu wyposażenia,na przykład w połączeniu z 3-osobową kanapą w 2. rzędzie tylnym. Przedstawiona tu konfiguracja siedzeń składa się z 4 foteli z tyłu.Więcej informacji udzieli najbliższy dealer Mercedes-Benz.

Wzorzec bezpieczeństwa.

Towarzysz podróży, na którym można polegać. Klasa V, wyposażona w systemy wspomagania i bezpieczeństwa, doskonale wspiera kierowcę w wielu sytuacjach dynamicznych, umożliwiając bezpieczniejsze, bardziej zrelaksowane i swobodniejsze dotarcie do celu podróży.

System bezpieczeństwa Mercedes-Benz Intelligent Drive obejmuje takie nowoczesne systemy, jak opcjonalny aktywny asystent utrzymywania odległości DISTRONIC PLUS1, inteligentny system oświetlenia ILS LED2, COLLISION PREVENTION ASSIST3 oraz dwa opcjonalne pakiety parkowania z pilotem parkowania i kamerą cofania lub z wyjątkową w tym segmencie kamerą 360°. Pozwalają one bezpiecznie delektować się każdym kilometrem w Klasie V. Z wzorcowego bezpieczeństwa Klasy V mogą korzystać także inni uczestnicy ruchu drogowego.

[1] Z systemem COLLISION PREVENTION ASSIST.
[2] Opcja dla Klasy V oraz standard dla Klasy V AVANTGARDE i Klasy V EXCLUSIVE.
[3] COLLISION PREVENTION ASSISTjest dostępny na życzenie oddzielnie lub w połączeniu z opcjonalnym pakietem wspomagania bezpieczeństwa jazdy.

* Podane wartości zostały oznaczone zgodnie z metodą pomiarową określoną przepisami. Są to „wartości CO₂ WLTP”, w rozumieniu Art. 2 nr 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Parametry zużycia paliwa zostały obliczone na podstawie tych danych. Zużycie prądu obliczono zgodnie z rozporządzeniem 683/2008/WE. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu.