Mercedes-Benz

Nowy eVito.

Elektryczny napęd dla Twojej firmy.
Nowy eVito

Bezemisyjna jazda lokalna.

eVito jest tak samo funkcjonalny, bezpieczny i komfortowy, jak dobrze znany Mercedes-Benz Vito. Wysokowydajny silnik elektryczny eVito Furgon posiada maksymalną moc 116 KM i moment obrotowy do 295 Nm. Silnik eVito Tourer posiada natomiast moc maksymalną 204 KM i moment obrotowy do 362 Nm.

Ze względu na zasięg 365 km1 eVito Furgon jest odpowiedni przede wszystkim do jazdy w ruchu miejskim. Użytkowa pojemność akumulatorów wynosi 60 kWh.

eVito Tourer dzięki zasięgowi 359 km1 umożliwia swobodną jazdę również na dalszych trasach poza obszarem miasta. Użytkowa pojemność akumulatorów wynosi 90 kWh.

[1] Faktyczny zasięg zależy od indywidualnej techniki jazdy, warunków drogowych i natężenia ruchu drogowego, temperatury zewnętrznej, korzystania z układu klimatyzacji / ogrzewania itd. i może się ewentualnie różnić.

Nowy eVito Furgon

Maksymalnie wydajne korzystanie z energii elektrycznej.

Inteligentna strategia eksploatacji zapewnia maksymalnie efektywne wykorzystanie energii: trzy programy jazdy: „E+”, „E” i „C” oraz pięć poziomów rekuperacji: „D– “, „D“, „D+“, „D++“ i „DAuto“ umożliwiają optymalizację zużycia energii elektrycznej, a tym samym również zasięgu. Rekuperacja oznacza odzyskiwanie energii podczas hamowania pojazdu. Poziom rekuperacji „D Auto“ pomaga możliwie najlepiej wykorzystać naładowanie akumulatora. Poziom rekuperacji jest automatycznie dostosowywany do sytuacji na drodze.

Dobra rozrywka, najlepsze informacje.

Systemy informacyjne i komunikacyjne z wieloma różnymi interfejsami zapewnią na życzenie doskonałe połączenia i świetną rozrywkę. Obsługa opcjonalnych systemów multimedialnych Audio 30 i Audio 40 na ekranie dotykowym jest intuicyjna i wygodna.

Nowy eVito Tourer

 

On jest gotów. Czy Ty też?

Szybko docenisz eVito jako swojego partnera. Dlatego też czynimy wszystko w trosce o długą i pełną zaufania współpracę. Otrzymujesz zaawansowany technicznie samochód w jakości Mercedes-Benz, którego napęd elektryczny i ogrzewanie pomyślnie przeszły nasz kompleksowy test zimowy z temperaturami do minus 30°C. Dzięki kompleksowemu zabezpieczeniu antykorozyjnemu z całkowicie ocynkowanym nadwoziem i wytrzymałym materiałom we wnętrzu pojazd ten nawet po wielu latach będzie się doskonale prezentować jako wizytówka Twojej firmy.

Tutaj można cieszyć się pracą.

Przejdźmy do przyjemnych aspektów pracy: eVito wprowadzi Cię w doskonały nastrój dzięki przestronnemu wnętrzu. Solidne, wygodne fotele zapewniają maksymalny komfort nawet podczas długich podróży. W zimnych miesiącach cennym dodatkiem jest dostępne seryjnie ogrzewanie fotela kierowcy. Jeżeli z przodu potrzebne jest miejsce dla dwóch pasażerów, można zamówić opcjonalną kanapę pasażera. Dostępne na życzenie systemy audio zapewniają doskonałą łączność i rozrywkę podczas podróży, a w połączeniu z systemem nawigacyjnym Audio 40 również łatwiejsze dotarcie do celu.

Dalsze kroki

eVito Furgon
eVito Tourer

Konfigurator

Więcej informacji

Konfigurator

Więcej informacji