Mercedes-Benz

Alternatywa dla leasingu.

Czy chcesz korzystać ze wszystkich zalet nowego samochodu dostawczego marki Mercedes-Benz, nie kupując go na własność?
Jeśli tak, to ten produkt jest idealny dla Ciebie. Rent&Drive jest naszą najnowszą propozycją jako alternatywa dla leasingu – w szczególności dla klientów, dla których samochód jest głównie narzędziem pracy. 

Jest to produkt zbliżony w swojej formie do wynajmu długoterminowego, jednakże nie jest on klasyfikowany jednoznacznie jako wynajem, ponieważ posiada zarówno cechy typowe dla wynajmu długoterminowego, jak i niektóre cechy leasingu operacyjnego.

Po zakończeniu okresu umowy samochód zwracasz i możesz zdecydować się na wymianę na nowy. Brak opcji wykupu pojazdu na własność po zakończeniu umowy jest zrekompensowany zerową opłatą wstępną oraz najniższymi możliwymi opłatami miesięcznymi. Pozwala to zmniejszyć miesięczne zobowiązania, co w dłuższej perspektywie może przełożyć się na poprawę kondycji finansowej Twojej firmy.

Sprawdź jak działa finansowanie Rent&Drive:

Zalety programu Rent&Drive i korzyści dla Twojej firmy:

- Wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu – w salonie dealerskim

- Najniższe możliwe opłaty miesięczne i brak wpłaty wstępnej

- Brak opłat za rejestrację samochodu

- Rent&Drive pomoże obniżyć koszty administracyjne i łatwiej zaplanować wydatki związane z samochodem w firmie

- Elastyczność finansowania – umowa może zawierać samo finansowanie, ale możesz też rozbudować ją o dostępne opcje dodatkowe: Ubezpieczenie Komunikacyjne, Ochronę Prawną, Ubezpieczenie GAP, Pakiet Gwarancyjny, a także Umowę Serwisową

- Na koniec umowy – po prostu zwróć użytkowany samochód i wymień na kolejny, aby zawsze jeździć najnowszym modelem, objętym gwarancją producenta

Jakie komponenty są dostępne w ramach umowy?

Dokumenty wymagane do analizy finansowej:

- Kopie wpisu REGON i decyzji o nadaniu NIP,
- Dokumenty finansowe narastająco od początku bieżącego roku,
- Dokumenty finansowe za ostatni pełny rok obrotowy (w zależności od prowadzonej księgowości, np. PIT, bilans + rachunek zysków i strat, książka przychodów i rozchodów, F-01, itp.)
- Kopie dowodu osobistego i prawa jazdy osób podpisujących umowę.

W szczególnych przypadkach zakres wymaganych dokumentów może być rozszerzony.