Mercedes-Benz

Nowa Klasa S.

Poczuj to, co najważniejsze.
Nowa Klasa S

Podnosi poprzeczkę w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i łączności.

Wyjątkowe wrażenia z jazdy nową Klasą S: technologie bezpieczeństwa, na których możesz polegać. Niezależnie od tego, czy jesteś kierowcą, pasażerem czy poza pojazdem. Przełomowa koncepcja sterowania MBUX. Albo bezprecedensowy zakres funkcji zapewniających komfort, dobre samopoczucie i rozrywkę.

Nowa Klasa S

Nowoczesna estetyka i luksusowa przestronność.

Wyrazisty design nowej Klasy S koncentruje się na tym, co najważniejsze: doskonałych proporcjach nadwozia i współczesnym luksusie we wnętrzu. Zapewnia to imponującą oprawę dla przyszłościowych innowacji w nowej Klasie S, nadając im wyjątkową prezencję i widoczność.

Skup się na tym, co najważniejsze.

Najwyższej klasy komfort i nowoczesny luksus osiągają niespotykany dotąd poziom w nowej Klasie S, dzięki czemu jest idealna dla każdego, kto postrzega jazdę jako coś więcej niż tylko podróż z punktu A do B.

Wsparcie nigdy nie wyglądało tak ekscytująco i estetycznie

Wsparcie nigdy nie wyglądało tak ekscytująco i estetycznie.
Innowacyjna, intuicyjna koncepcja sterowania z wyświetlaczem kokpitu 3D, wyświetlaczem MBUX z rozszerzoną rzeczywistością na przedniej szybie i centralnym ekranem dotykowym OLED wspierają Cię w każdej sytuacji. Dodatkowo możesz dostosować sterowanie głosowe MBUX do swoich potrzeb i preferencji.

Emocje i dobre samopoczucie dla Twoich uszu

Emocje i dobre samopoczucie dla Twoich uszu.
Dzięki wysokiej klasy systemowi nagłaśniającemu surround Burmester® High-End 4D możesz cieszyć się muzyką w postaci zmysłowego masażu dźwiękiem. To wyjątkowe doświadczenie 4D w nowym wymiarze rozwija się poprzez głośnikowy Exciter i jest zoptymalizowane i uzupełnione w swojej intensywności przez głośniki surround zintegrowane w fotelach.

Redefiniuje pojęcie pracy zdalnej

Redefiniuje pojęcie pracy zdalnej.
Tylne fotele First-Class z ciągłą konsolą środkową Business, jak również pozostałe wszechstronne wyposażenie, jak np. termiczne uchwyty na napoje, bezprzewodowy system ładowania smartfonów lub składane stoliki, łączą pracę zdalną i podróżowanie w szczególnie wygodny i inspirujący sposób. W ten sposób praca sprawia przyjemność.

Tył pojazdu - Twoja ulubiona ostoja spokoju

Tył pojazdu - Twoja ulubiona ostoja spokoju.
Oprócz dużego poczucia przestrzeni, tylne fotele fascynują niezrównanym komfortem siedzenia. Na przykład dzięki opcjonalnym, wielokonturowym fotelom, możesz cieszyć się takim samym komfortem jak kierowca i pasażer, siedzący z przodu, z rozpieszczającą funkcją masażu oferującą ukierunkowany relaks z efektem wellness.

Oświetlenie Ambiente z efektem akustycznym

Oświetlenie Ambiente z efektem akustycznym.
Innowacyjne, aktywne oświetlenie Ambiente łączy estetykę z informacją. Dekoracyjne akcenty LED w przednich drzwiach łączą się, tworząc dynamiczny scenariusz oświetlenia. W zależności od sytuacji na drodze mogą zwiększyć bezpieczeństwo czynne, zapalając się na przykład na czerwono, gdy pojazd wjedzie w obszar niebezpieczny.

Łatwo osiągaj swoje cele, gdy śpisz

Łatwo osiągaj swoje cele, gdy śpisz.
Fotel Executive przekonuje relaksującym komfortem podczas snu w czasie długich podróży. Ciągła powierzchnia leżąca wraz z elektrycznie wysuwanym podnóżkiem zapewnia komfortową pozycję do spania; według indywidualnego życzenia - w pozycji pionowej, leżącej lub w dowolnej pozycji pomiędzy nimi.