Mercedes-Benz

Nowy EQA.

Dla nowego pokolenia.
Nowy EQA
EQA 250: średnie zużycie energii elektrycznej: 17,9 kWh/100 km; średnia emisja CO2: 0 g/km[1]

EQA 250  – od 1 706 PLN netto miesięcznie
w ofercie Lease&Drive 1% „bez VAT”.

Rata miesięczna netto w promocji Lease&Drive 1% "bez VAT" wynosi jeden procent ceny katalogowej netto pojazdu. Rata prezentowana dla pojazdu bazowego z wyposażeniem standardowym - prezentowana dla warunków: okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny przebieg 10 000 km, wpłata wstępna 16% wartości samochodu, gwarantowana wartość końcowa, w ofercie zawarte jest ubezpieczenie Pakiet Gwarancyjny na okres 24 miesięcy. Lease&Drive 1%  „bez VAT” jest produktem leasingowym Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. skierowanym do przedsiębiorców. Wyliczenie rat miesięcznych ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu artykułu 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Promocja dotyczy pojazdów z rocznika 2021, w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do dnia 31.12.2021 r

493
kilometry zasięgu czysto elektrycznego
140
kW mocy systemowej
32
minuty czasu ładowania na stacjach szybkiego ładowania*

* Czas ładowania odpowiada 10-80% pełnego naładowania w przypadku korzystania ze stacji szybkiego ładowania DC przy napięciu zasilającym wynoszącym 400 V i natężeniu prądu wynoszącym co najmniej 300 A.

Dla miłośników designu.

Elegancki, a mimo to sportowy. Spokojny, a przy tym dynamiczny. Nowy EQA łączy w sobie przeciwieństwa i przekracza granice. Wkrocz do świata Mercedes-EQ i nowego EQA.

Elektryzujący wygląd.

Dzięki charakterystycznym elementom stylistycznym EQA prezentuje nowy, elektryzujący styl życia.

Niezawodny. Bezpieczny. EQA.

Komfortowe funkcje i systemy bezpieczeństwa w EQA zapewniają doskonałe wrażenia z jazdy samochodem elektrycznym.

Nowy EQA

Łączy Cię z Twoim EQA.

MBUX oznacza po prostu tyle, że Twój EQA może być inteligentnie i intuicyjnie obsługiwany poprzez duże ekrany wysokiej rozdzielczości, których zawartość określasz samodzielnie. Interfejsy do smartfonów i mediów cyfrowych również zapewniają unikalną rozrywkę.

Nowy EQA

Zachęca do zatrzymania się.

Od foteli komfortowych i oświetlenia Ambiente do ogrzewanej kierownicy wielofunkcyjnej: w EQA nawet podróż staje się celem. Dodatkowe funkcje, takie jak pakiet komfortowy KEYLESS-GO lub HANDS-FREE ACCESS sprawiają, że różne interakcje z pojazdem są intuicyjne i praktyczne.

Nowy EQA

Zabierze Cię bezpiecznie do celu.

Inteligentne systemy wspomagające kierowcę w EQA myślą samodzielnie, obserwują sytuację na drodze i mogą ostrzegać kierowcę o niebezpieczeństwach w określonych sytuacjach. Pasażerowie i inni użytkownicy dróg są skutecznie chronieni.

Za sprawą MBUX, funkcji łączności i komfortu oraz inteligentnych systemów bezpieczeństwa pojazd EQA jest niczym skrojony na miarę. To gwarancja jedynych w swoim rodzaju wrażeń podczas jazdy. Wsiądź i przekonaj się sam.

Twój EQA. Tak indywidualny jak Ty.

Wybierz jeden z trzech różnych pakietów wyposażenia i uczyń EQA swoim.

Nowy EQA

Pakiety wyposażenia, które mają wszystko.

Od Advanced aż po Premium – pakiety wyposażenia bazują kolejno na sobie, wynosząc EQA na niespotykany dotąd poziom.

Już rozszerzone wyposażenie standardowe w wersji Progressive oferuje zwiększony komfort, obejmujący kierownicę wykończoną skórą i komfortowe fotele, kamerę cofania oraz klapę tylną EASY-PACK.

Pakiet wyposażenia Advanced wzbogaca wnętrze między innymi dwoma znakomitymi, 10,25-calowymi wyświetlaczami w formie kokpitu szerokoekranowego.

Z kolei pakiet wyposażenia Advanced Plus oferuje wysokiej klasy system nagłaśniający, umilający jazdę czystym, mocnym dźwiękiem, a także możliwość bezprzewodowego ładowania smartfona.

Wyposażenie na najwyższym poziomie oferuje pakiet Premium. Wyróżnia się on np. systemem nagłaśniającym surround Burmester® czy panoramicznym dachem przesuwnym. Czego więcej można sobie życzyć?

[1] Podane wartości ustalono zgodnie z przewidzianą przepisami procedurą pomiarową. Są to „wartości CO₂ WLTP” w rozumieniu Art. 2 pkt 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Wartości zużycia energii elektrycznej obliczono na bazie tych danych. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu. Zużycie prądu zostało określone na podstawie rozporządzenia 692/2008/WE.