Mercedes-Benz

Aplikacje Mercedes me.

Skorzystaj z cyfrowych możliwości Mercedes-Benz.
 Aplikacje Mercedes me

Mercedes me łączy Twojego Mercedesa ze smartfonem, Twoim domem oraz praktycznymi cyfrowymi funkcjami i usługami, które ułatwiają Ci codzienne życie. W ten sposób możesz mieć oko na swojego Mercedesa, nawet gdy nie jesteś w pobliżu. Kontroluj funkcje pojazdu, sprawdzaj jego aktualny stan i bądź na bieżąco. Nowa generacja aplikacji Mercedes me umożliwia wygodne połączenie pojazdu ze smartfonem: wystarczy zalogować się w dowolnym miejscu za pomocą swojego Mercedes me ID. Po zalogowaniu możesz sparować swój pojazd z kontem Mercedes me i skonfigurować swoje usługi. 

Różne aplikacje, jedno doświadczenie: jeśli używasz więcej niż jednej aplikacji Mercedes me, łączą one swoje funkcje. Możesz swobodnie poruszać się między aplikacjami – jeśli zechcesz przełączyć się z jednej do innej aplikacji zostaniesz automatycznie przekierowany. 

Mercedes me.

Mercedes me

Zawsze pod kontrolą! Aplikacja umożliwia sprawdzanie aktualnego statusu samochodu w każdej chwili i z dowolnego miejsca: Czy wszystkie szyby i drzwi są rzeczywiście zamknięte? Czy mam prawidłowe ciśnienie w oponach? Na ile wystarczy jeszcze paliwa? Możliwość personalizacji ekranu startowego zapewnia łatwy i szybki dostęp do ulubionych funkcji.

Mercedes me Store.

Mercedes me Store

Cyfrowe produkty do Twojego Mercedesa: kontroluj terminy ważności posiadanych produktów, w razie potrzeby przedłużaj swoje umowy i znajduj nowe produkty, które możesz zainstalować w swoim Mercedesie. Łatwo i przejrzyście w nowej aplikacji Mercedes me Store.

Mercedes me Service.

Mercedes me Service

Twój cyfrowy asystent we wszystkich kwestiach związanych z serwisem. Pragniemy, aby Twój Mercedes był zawsze w szczytowej formie. Dlatego też aplikacja Mercedes me Service przypomina z wyprzedzeniem o terminie najbliższego przeglądu i umożliwia łatwą, bezpośrednią rezerwację wizyty w preferowanym serwisie Mercedes-Benz. Dodatkowo w aplikacji: filmy instruktażowe oraz cenne porady na temat eksploatacji Twojego Mercedesa.

Mercedes me ENERGIZING.

Mercedes me ENERGIZING

Połącz smartwatch Garmin z Mercedes me ENERGIZING, aby wprowadzić swój poziom tętna do aplikacji i pokazać na wyświetlaczu multimedialnym. ENERGIZING COACH w oparciu o poziom tętna sugeruje programy relaksacyjne lub aktywacyjne ENERGIZING COMFORT.

Proszę pamiętać, że w celu korzystania z Mercedes me ENERGIZING i ENERGIZING COACH w pojeździe musi znajdować się odpowiednie wyposażenie dodatkowe.