Mercedes-Benz

Nowa Klasa E Kombi.

Ruszaj po więcej każdego dnia.
Nowa Klasa E Kombi

Gotowa do wielkich wyzwań.

Nowa Klasa E Kombi. Dynamiczna i komfortowa jak nigdy dotąd.

Nie ma lepszego sposobu na podbój dnia.

Porywający design i interfejs, który doskonale Cię rozumie. Stawiaj czoła wyzwaniom każdego dnia z nową wersją Kombi Klasy E, jeszcze bardziej nowoczesną i sportową.

ModelE 300 e Business Edition
Cena katalogowa brutto240000 zł
ProduktLease&Drive 1% „Bez Vat” 2020
Rata miesięczna netto1 951 zł*
Okres24 miesiące
Wpłata wstępna5%
Przebieg roczny15000 km
DodatkowoPakiet Gwarancyjny Gratis + 24M / Max. 120000 km

Design.

W nowej, topowej formie.

Wyraziste wybrzuszenia na masce silnika, wyostrzony przód i sportowy design sprawiają, że nowa Klasa E Kombi przyciąga wzrok i jest bardziej dynamiczna niż kiedykolwiek wcześniej.

Sportowy, designerski tył

Przestronny do samego końca.

W nowej Klasie E Kombi czeka na Ciebie niezwykle przestronna przestrzeń bagażowa. Tył samochodu został wzbogacony też o nowe, dwuczęściowe światła LED, które nadają mu sportowy charakter.

Wielokolorowe oświetlenie Ambiente

Więcej koloru.

Oświetlenie Ambiente to 64 kolory, które w każdej chwili możesz dopasować do swoich preferencji. Dzięki temu Ty i Twoja Klasa E prezentujecie się zawsze w najlepszym świetle.

Dynamiczny design

Dynamiczny design.

Zmodyfikowany grill, dynamicznie zaprojektowane zderzaki i wyraźnie zarysowane wybrzuszenia na masce silnika. Dzięki nim nowa Klasa E Kombi jest jeszcze bardziej elegancka i sportowa.

Intuicyjny system MBUX

Sztuczna inteligencja na wyciągnięcie ręki.

Mówisz „Hej, Mercedes” i witają Cię dwa duże wyświetlacze cyfrowe z inteligentnym systemem MBUX w gotowości. Sztuczna inteligencja ma odpowiedzi na Twoje pytania i pozwala dopasować funkcje samochodu do Twoich potrzeb.

Design All-Terrain.

Na drodze do sukcesu. Nawet w terenie.

Nowa Klasa E Kombi All-Terrain.

Niezapomniana przygoda z Klasą E Kombi All-Terrain.

Po śniegu, po piasku i po żwirze. Nowa Klasa E Kombi All-Terrain sprawdza się w każdych warunkach. A na zewnątrz wrażenie robią nowe wybrzuszenia na masce silnika, chromowane zderzaki w pakiecie Night i sportowe 20-calowe felgi.

Komfort i funkcjonalność.

Więcej niż tylko wnętrze.

Przestronne i luksusowe wnętrze nowej Klasy E Kombi sprawia, że możesz odprężyć się podczas jazdy.

Dobre samopoczucie

Dobre samopoczucie.
Wystarczy jeden przycisk, żeby nowa Klasa E Kombi napełniła Cię nową energią. Zapewnia to opcjonalny pakiet ENERGIZING, który łączy kilka systemów komfortu w dziesięciominutowe programy wellness.

Komfortowe fotele

Komfortowe fotele.
Można je regulować za pomocą jednego przycisku, a oparcia foteli dostosowują się do naturalnej krzywizny kręgosłupa.

Dźwięk z wyższej półki

Dźwięk z wyższej półki.
Legendarny system nagłaśniający Burmester pozwalają cieszyć się dźwiękiem przestrzennym najwyższej jakości. Można go regulować zarówno z przodu jak i z tyłu samochodu.

Nowe spojrzenie na świat

Nowe spojrzenie na świat.
Funkcja „rzeczywistości rozszerzonej” MBUX (Augmented Reality) łączy w nawigacji świat wirtualny z realnym, ułatwiając orientację w złożonych sytuacjach drogowych.

Pokaż, czego sobie życzysz

Pokaż, czego sobie życzysz.
W nowej Klasie E Kombi po raz pierwszy wybrane funkcje mogą być obsługiwane całkowicie bezdotykowo za pomocą gestów. Na przykład nieznaczny ruch ręką w obszarze lusterka wewnętrznego wystarczy, aby aktywować lampkę do czytania.

Sztuka wyrażania życzeń

Sztuka wyrażania życzeń.
Po raz pierwszy wyposażony w naturalny system obsługi głosowej nowy model Klasy E Kombi zrozumie prawie każde Twoje słowo. Powiedz po prostu: „Hej Mercedes.“, a on odpowie na Twoje pytania w fascynujący sposób.

Poznaj pozostałe modele nowej Klasy E.

* Rata miesięczna netto dla modelu E 300 e Business Edition w promocji Lease&Drive 1% „bez VAT” wynosi jeden procent ceny netto katalogowej pojazdu. W ramach promocji, wartość miesięcznej raty netto została obniżona o równowartość podatku VAT. Rata prezentowana dla pojazdu bazowego z wyposażeniem standardowym – prezentowana dla warunków: okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny przebieg 15 000 km, wpłata wstępna 5% wartości samochodu, gwarantowana wartość końcowa. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o. o. skierowany do przedsiębiorców. Wyliczenie rat miesięcznych, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu artykułu 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Promocja dotyczy pojazdów z rocznika 2020, w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do dnia 31.12.2020 r.