Mercedes-Benz

Nowa Klasa E Coupé.

Ruszaj po więcej każdego dnia.
Nowa Klasa E Coupé

Hipnotyzująca.

Ponadczasowa elegancja i sportowy design. To mieszanka dla tych, których zadowala tylko to, co najlepsze. Nowa Klasa E Coupé.

Dynamiczna od początku do końca.

Nowa Klasa E Coupé to połączenie luksusu i dynamiki, które w całej okazałości prezentuje się dopiero w linii AMG. Niezależnie, z której strony patrzysz.

ModelE 200 Coupé
Cena katalogowa brutto231 000 zł
ProduktLease&Drive 1% 2020
Rata miesięczna netto2 310 zł*
Okres24 miesiące
Wpłata wstępna10%
Przebieg roczny15000 km
DodatkowoPakiet Gwarancyjny Gratis + 24M / Max. 120000 km

Design.

Przyciąga wzrok.

Nieważne, gdzie się pojawia, oczy zawsze zwrócone są ku niej. Ale Nowa Klasa E Coupé to nie tylko piękny wygląd. To komfort pierwszej klasy i wyszukane, innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Sportowy design

Sportowy design.

Nowa Klasa E Coupé to połączenie estetyki i sportowego zacięcia. Idealne proporcje na całej długości dają poczucie harmonii.

Pakiety ENERGIZING

Komfort relaksuje.

Wejdź i poczuj się swobodnie. Klasa E Coupé wyznacza nowe standardy komfortu dzięki innowacyjnym pakietom ENERGIZING, które mogą pomóc w rozładowaniu stresujących sytuacji.

Bez słupka B

W najlepszej formie.

Długa maska i dach bez słupka B z dynamicznym tyłem tworzą unikatowe połączenie.

Intuicyjny system MBUX

Sztuczna inteligencja na wyciągnięcie ręki.

Mówisz „Hej, Mercedes” i witają Cię dwa duże wyświetlacze cyfrowe z inteligentnym systemem MBUX w gotowości. Sztuczna inteligencja ma odpowiedzi na Twoje pytania i pozwala dopasować funkcje samochodu do Twoich potrzeb.

Komfort i funkcjonalność.

O wiele więcej niż tylko ładny wygląd.

Klasa E Coupé pokazuje w imponującym stylu, że nie trzeba rezygnować z komfortu, nawet w coupé. Usiądź wygodnie i ciesz się przestronnością, innowacjami, doskonałymi materiałami i wyrafinowaną przyjemnością z jazdy.

Rozluźnij się

Rozluźnij się.
Nieważne, czy chcesz podwyższyć czy obniżyć tętno. Pakiety komfortowe ENERGIZING mają wszystko, czego potrzebujesz, aby dotrzeć do celu wygodnie. Dostosuj muzykę, światło, klimatyzację i funkcje siedzenia do tego, czego potrzebujesz w danym momencie. Wybieraj pomiędzy pakietami za pomocą Touch Control lub MBUX.

Idealne dopasowanie

Idealne dopasowanie.
Komfort na miarę zapewniają wielokonturowe fotele Klasy E Coupé. Różne opcje ustawień pozwalają na indywidualne dopasowanie eleganckich siedzeń do kształtu pleców. Ekskluzywne opcje poprawiające samopoczucie, takie jak funkcje masażu, zapewniają doskonały dodatkowy komfort, a nadmuchiwane podpory boczne zapewniają ergonomiczne podparcie.

Dźwięk na miarę gwiazdy

Dźwięk na miarę gwiazdy.
W nowej Klasie E Coupé nawet jakość dźwięku wbija w fotel. Dbają o to aż 23 głośniki najwyższej klasy, zapewniając trójwymiarowe doświadczenie. Krystalicznie czysty i zbalansowany dźwięk można regulować osobno dla każdego pasażera dzięki funkcji VIP.

Wytycza nowe trasy

Wytycza nowe trasy.
Funkcja „rzeczywistości rozszerzonej” MBUX (Augmented Reality) łączy w nawigacji świat wirtualny z realnym, ułatwiając orientację w złożonych sytuacjach drogowych.

Technologia na wyciągnięcie ręki

Technologia na wyciągnięcie ręki.
Nową Klasę E Coupé możesz obsługiwać bezdotykowo dzięki intuicyjnemu systemowi MBUX. Za pomocą kamer 3D system rozpoznaje gesty w zasięgu ekranu dotykowego i pozwala wywołać niektóre funkcje, np. włączanie lub wyłączanie światła do czytania. Wystarczy jeden ruch.

Jeszcze więcej z MBUX

Jeszcze więcej z MBUX.
W MBUX możesz skonfigurować też dodatkowe funkcje, takie jak asystenta głosowego czy funkcję rozpoznawania znaków drogowych. Wystarczy, że powiesz: „Hej, Mercedes”.

Poznaj pozostałe modele nowej Klasy E.

* Rata miesięczna netto dla modelu E 200 Coupé w promocji Lease&Drive 1% wynosi jeden procent ceny brutto katalogowej pojazdu. Rata prezentowana dla pojazdu bazowego z wyposażeniem standardowym – prezentowana dla warunków: okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny przebieg 15 000 km, wpłata wstępna 10% wartości samochodu, gwarantowana wartość końcowa. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o. o. skierowany do przedsiębiorców. Wyliczenie rat miesięcznych, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu artykułu 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Promocja dotyczy pojazdów z rocznika 2020, w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do dnia 31.12.2020 r.