Mercedes-Benz

Nowa Klasa E Kabriolet.

Ruszaj po więcej każdego dnia.
Nowa Klasa E Kabriolet

Przycisk, który włącza emocje.

Złóż dach i poczuj zastrzyk adrenaliny. Nowa, elegancka i sportowa wersja Kabrioletu Klasy E dba o to, by podróż za każdym razem była emocjonująca.

Intensywna przyjemność podczas jazdy.

Bez względu na to, czy z otwartym czy z zamkniętym dachem nowa Klasa E Kabriolet gwarantuje sportowe emocje. Dynamiczna i zwrotna, a dzięki innowacjom technologicznym także wyjątkowo komfortowa. Poznaj nową odsłonę Kabrioletu Klasy E.

ModelE 200 Kabriolet
Cena katalogowa brutto260 200 zł
ProduktLease&Drive 1% 2020
Rata miesięczna netto2 602 zł*
Okres24 miesiące
Wpłata wstępna15%
Przebieg roczny15000 km
DodatkowoPakiet Gwarancyjny Gratis + 24M / Max. 120000 km

Design.

Przestrzeń.

Nowa Klasa E Kabriolet zachwyca niczym niezakłóconą przyjemnością z jazdy. Jej sportowy wygląd, najnowocześniejsze systemy wspomagania i typowa dla Mercedesa gwarancja komfortu sprawiają, że jest ona towarzyszem każdego dnia. 

Sportowy design

Przyciąga spojrzenia.

Składany dach to jedno, ale sportowy design to drugie. Dzięki zmodyfikowanej przedniej części nadwozia nowy Kabriolet Klasy E jest jeszcze bardziej dynamiczny.

Pakiety ENERGIZING

Pobudza zmysły.

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się przy muzyce, oświetleniu i klimatyzacji dzięki pakietom ENERGIZING, które można w łatwy sposób spersonalizować.

Dach akustyczny

Dach akustyczny.

Dzięki innowacyjnemu dachowi akustycznemu wnętrze Klasy E Kabriolet jest przyjemnie spokojne również przy wyższych prędkościach. Słychać tylko jedno: bicie serca.

Intuicyjny system MBUX

Sztuczna inteligencja na wyciągnięcie ręki.

Mówisz „Hej, Mercedes” i witają Cię dwa duże wyświetlacze cyfrowe z inteligentnym systemem MBUX w gotowości. Sztuczna inteligencja ma odpowiedzi na Twoje pytania i pozwala dopasować funkcje samochodu do Twoich potrzeb.

Komfort i funkcjonalność.

Prawdziwa przyjemność podczas jazdy.

Jazda nowym Kabrioletem Klasy E jest przyjemna i komfortowa również z otwartym dachem. Poznaj wachlarz rozwiązań, które gwarantują niezapomniane wrażenia podczas podróży. 

Ciepłe powietrze

Ciepłe powietrze.
System AIRSCARF wbudowany w przednich siedzeniach przepuszcza ciepłe powietrze przez zagłówki i zapewnia przyjemną temperaturę w rejonach szyi. Na przyjemną i komfortową jazdę z otwartym dachem wpływa też system AIRCAP, który redukuje przeciągi wewnątrz pojazdu.

Proszę zapiąć pasy

Proszę zapiąć pasy.
W nowym Kabriolecie Klasy E wygoda zaczyna się jeszcze przed rozpoczęciem jazdy. Podajnik pasa bezpieczeństwa automatycznie wysuwa go na wysokości ręki. Już zapięty? No to w drogę.

Strefa wellness już otwarta

Strefa wellness już otwarta.
Rozsiądź się wygodnie i zrelaksuj z pakietami ENERGIZING. Dostosuj głośność muzyki, ustaw oświetlenie Ambiente i klimatyzację według swoich upodobań i ruszaj w drogę komfortowo.

Nawigacja przyszłości

Nawigacja przyszłości.
Nowy Kabriolet Klasy E został wyposażony w Augmented Video Navigation. Obraz z kamery zamontowanej na przedniej szybie wzbogacony jest o informacje o aktualnym ruchu drogowym w formie rozszerzonej rzeczywistości.

Zaawansowane funkcje MBUX

Zaawansowane funkcje MBUX.
Wystarczy, że powiesz: „Hej, Mercedes”, a nowo wprowadzony w Klasie E intuicyjny system MBUX zawsze znajdzie odpowiedź na twoje pytanie.

Łatwe wsiadanie

Łatwe wsiadanie.
Wsiadanie do Klasy E Kabriolet nigdy nie było trudne, ale funkcja EASY ENTRY ułatwia to jeszcze bardziej. Uchwyt i częściowo elektryczne fotele poruszają się automatycznie do przodu lub do tyłu w zależności od potrzeb, co jeszcze bardziej ułatwia wsiadanie i wysiadanie pasażerom z tyłu.

Poznaj pozostałe modele nowej Klasy E.

* Rata miesięczna netto dla modelu E 200 Cabrio w promocji Lease&Drive 1% wynosi jeden procent ceny brutto katalogowej pojazdu. Rata prezentowana dla pojazdu bazowego z wyposażeniem standardowym – prezentowana dla warunków: okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny przebieg 15 000 km, wpłata wstępna 15% wartości samochodu, gwarantowana wartość końcowa. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o. o. skierowany do przedsiębiorców. Wyliczenie rat miesięcznych, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu artykułu 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Promocja dotyczy pojazdów z rocznika 2020, w przypadku których realizacja zamówienia oraz odbiór pojazdu nastąpi do dnia 31.12.2020 r.