Mercedes-Benz

Doskonała jakość, sprawdzone bezpieczeństwo i wysoka niezawodność.

Zalety Oryginalnych Części Mercedes-Benz.
Oryginalne Części Mercedes-Benz

Oryginalne Części Mercedes-Benz łączą całe nasze know-how jako producenta pojazdów: są konstruowane i intensywnie testowane specjalnie pod kątem zastosowania w samochodach Mercedes-Benz i ich podzespołach. Każdy samochód składa się z tysięcy dokładnie do siebie dopasowanych Oryginalnych Części Mercedes-Benz. To gwarantuje optymalną współpracę wszystkich komponentów pojazdu.

W kompleksowych testach przeprowadzanych podczas rzeczywistej jazdy oryginalne części muszą dowieść swej niezawodności i jakości – także w ekstremalnych warunkach eksploatacyjnych. Tylko jeśli zostaną spełnione surowe wymogi Mercedes-Benz, zatwierdza się daną część do sprzedaży.

Oryginalne Części Mercedes-Benz to pierwszy wybór pod względem właściwości jezdnych, komfortu i utrzymania wartości samochodu – odznaczają się najwyższą funkcjonalnością, trwałością i wytrzymałością.

Państwa korzyści w skrócie:
  • Dokładne dopasowanie do pojazdu Mercedes-Benz
  • Kompleksowo sprawdzona jakość Oryginalnych Części Mercedes-Benz gwarantująca optymalne bezpieczeństwo
  • Wysoka niezawodność i trwałość zapewniające maksymalną dyspozycyjność pojazdu
  • Wytrzymałe materiały optymalnie chroniące przed zużyciem
  • Szybki, wyspecjalizowany i znormalizowany montaż eliminujący długie przestoje
  • Ekonomiczność i utrzymanie wartości samochodu przez długi czas
Oryginalne Hamulce Mercedes-Benz.

Oryginalne Zestawy Hamulcowe Mercedes-Benz.
Krótsza droga hamowania, dłuższa żywotność.

W niebezpiecznych sytuacjach na drodze ważne jest szybkie zatrzymanie pojazdu: Oryginalne Hamulce Mercedes-Benz są optymalnie zharmonizowane i dostosowane do zainstalowanych w Państwa samochodzie systemów bezpieczeństwa takich jak ABS i ESP. Konstruuje się je bowiem specjalnie do Państwa samochodu. Zapewniają wysoką moc hamowania i krótką drogę hamowania – bez konieczności długiego docierania, nawet przy ekstremalnych obciążeniach. Wysokiej jakości materiały zużywają się w niewielkim stopniu i są zabezpieczone przed korozją. A to się Państwu opłaci: niski koszt, wysokie bezpieczeństwo.

Oryginalne Filtry Powietrza Mercedes-Benz

Oryginalny Filtr Powietrza Mercedes-Benz. Czyste powietrze, niezmącona moc silnika.

Doprowadzanie czystego powietrza do silnika sprawia, że pracuje on wydajnie i oszczędnie: Oryginalne Filtry Powietrza Mercedes-Benz łączą wysoką skuteczność filtrowania z dużą przepuszczalnością powietrzną. Pył i brud nie mają wtedy szansy dostać się do komory spalania. Silnik może wtedy imponować potężną mocą i niskim zużyciem paliwa. Nasz filtr powietrza cechuje się też znaczną chłonnością, co umożliwia zachowanie regularnych okresów między wymianami. Z pożytkiem dla Państwa kieszeni oraz dla środowiska.

Oryginalne Filtry Oleju Mercedes-Benz

Oryginalny Filtr Oleju Mercedes-Benz. Ochrona silnika.

Oryginalne Filtry Oleju Mercedes-Benz dzięki swojej dużej wydajności skutecznie usuwają zanieczyszczenia z obiegu olejowego. Przeciwdziała to uszkodzeniom w układzie wtrysku oraz w silniku samochodu. Wysoka jakość filtra zapewnia mu długą żywotność. W rezultacie silnik może zawsze rozwijać swoja pełną moc – a stąd wynika niższe zużycie paliwa.

Oryginalne Zderzaki Mercedes-Benz

Oryginalne Zderzaki Mercedes-Benz. Doskonale dopasowane dla maksymalnej ochrony.

Niech stłuczka szybko odejdzie w zapomnienie: Oryginalne Zderzaki Mercedes-Benz wyróżniają się doskonałym dopasowaniem. Ponadto Oryginalny Zderzak Mercedes-Benz jest znaczącym elementem konstrukcyjnym na wypadek zderzenia czołowego, chroniącym silnik, kierowcę i pieszego. Przedni Oryginalny Zderzak Mercedes-Benz jest skonstruowany w taki sposób, aby zapewniał najwyższe bezpieczeństwo, aerodynamikę i wydajność oraz chronił elementy konstrukcyjne na przodzie samochodu.

Oryginalne Amortyzatory Mercedes-Benz

Oryginalne Amortyzatory Mercedes-Benz. Bezpieczny komfort jazdy nawet na złych drogach.

Wyśmienity komfort i bezpieczeństwo nawet na złych drogach: Oryginalne Amortyzatory Mercedes-Benz, wykonane z solidnych materiałów wysokiej jakości, łagodzą twarde uderzenia o nawierzchnię. Korzyść dla Państwa: długa żywotność amortyzatorów i stabilność kierunku jazdy. Unikają też Państwo ewentualnych kosztów związanych z oponami i układem jezdnym – nasze amortyzatory są do nich perfekcyjnie dopasowane. Są też przystosowane do niezawodnej współpracy z zainstalowanymi w aucie systemami bezpieczeństwa.