Mercedes-Benz

Nowa Klasa C.

Witamy w strefie komfortu.
Nowa Klasa C Mercedes-Benz

Nowa Klasa C Limuzyna.

W końcu strefa komfortu, która pozwala poruszać się do przodu.

Nowa Klasa C Limuzyna

Postęp i bezpieczeństwo.

Nowa Klasa C Limuzyna jest stworzona dla Ciebie. Odkryj intuicyjną łączność przyszłości i unikalne technologie bezpieczeństwa, na których możesz zawsze polegać. Ciesz się komfortem na najwyższym poziomie i podróżuj zrelaksowany.

Prawdziwa dynamika.  

Nowa Klasa C Limuzyna to uosobienie sportowego luksusu w jego najnowocześniejszej formie. Dynamiczne proporcje, wydłużony rozstaw osi i szeroki rozstaw kół to zdecydowany krok naprzód. Wnętrze również zachwyca innowacyjnymi akcentami z nowej Klasy S i nowoczesnym językiem designu.

Prawdziwy relaks

Prawdziwy relaks.
 ‎
Nowa Klasa C Limuzyna prezentuje się tak pioniersko i komfortowo jak nigdy dotąd. Innowacyjne reflektory sprawiają, że w nocy jest niemal tak jasno jak w dzień, a każdy z foteli pozwala się odprężyć. Do tego system multimedialny MBUX z funkcją łączności i inteligentnymi asystentami podróży zapowiada nową erę intuicyjnej jazdy.

Komfort w każdym calu

Komfort w każdym calu.
 ‎
Wsiądź i zrelaksuj się. Przednie fotele z pakietem pamięci ustawień zapamiętują pozycję siedzącą, a tylne oferują najwyższy komfort siedzenia: pasażerowie na tylnych fotelach mają teraz jeszcze więcej miejsca na nogi. Nowa Klasa C Limuzyna to Twoja osobista strefa komfortu.

Inteligentna jazda

Inteligentna jazda.
 ‎
Nowa generacja innowacyjnego systemu multimedialnego MBUX sprawia, że jazda nową Klasą C Limuzyna jest jeszcze bardziej intuicyjna. Inteligentne rozwiązania, takie jak rozszerzona rzeczywistość w usłudze nawigacji, pozwalają na łatwiejszą orientację w podróży.

Prawdziwa przyjemność z jazdy

Prawdziwa przyjemność z jazdy.
 ‎
Oprócz pewniejszego trzymania się drogi, skrętna tylna oś zapewnia znacznie większą zwinność i lepszą zwrotność podczas parkowania, a wyświetlacz Head-up gwarantuje większą pewność siebie podczas jazdy, zamieniając przednią szybę w cyfrowy kokpit.

Nowa Klasa C Limuzyna. W doskonałej formie.

Nowa Klasa C Limuzyna wyróżnia się progresywnym designem i dynamicznymi proporcjami. Wejdź do nowoczesnej, luksusowej strefy komfortu i zrelaksuj się.

Nowa Klasa C Kombi.

Odkryj strefę komfortu na najwyższym poziomie.

Nowa Klasa C Kombi

Postęp i bezpieczeństwo.

Nowa Klasa C Kombi jest stworzona dla Ciebie. Poznaj najwyższy poziom komfortu, który sprawi, że będziesz zrelaksowany i pełny energii. Poznaj łączność przyszłości oraz funkcje bezpieczeństwa, na które możesz liczyć.

Dynamika w designie.

Nowa Klasa C Kombi stanowi uosobienie sportowego luksusu w jego najnowocześniejszej formie. Dynamiczne proporcje, wydłużony rozstaw osi i szeroki rozstaw kół nadają jej wyrazistego charakteru. Również wnętrze zachwyca innowacyjnymi akcentami rodem z nowej Klasy S i awangardowym językiem stylu.

Połączenie oazy spokoju, pędu i ducha odkrywcy

Połączenie oazy spokoju, pędu i ducha odkrywcy.
 ‎
Nowa Klasa C Kombi prezentuje się tak przyszłościowo i komfortowo jak nigdy dotąd. Innowacyjne reflektory sprawiają, że nocą jest niemal tak samo jasno jak w dzień, pozwalając Ci cieszyć się jazdą niezależnie od tego, gdzie jedziesz, a łącznościowy system multimedialny MBUX oraz inteligentne systemy asystujące zwiastują nową erę intuicyjnego prowadzenia pojazdu.

Komfort w każdym calu

Komfort w każdym calu.
 ‎
Element standardowego wyposażenia nowej Klasy C Kombi: klapa tylna EASY-PACK. Jeszcze większy komfort załadunku: załadowuj i rozpakowuj swój pojazd niezwykle wygodnie za pomocą jednego przycisku. Klapa tylna otwiera się i zamyka automatycznie. Pasażerowie z tyłu również odczuwają dużo większy komfort dzięki większej przestrzeni na nogi.

Inteligentna jazda

Inteligentna jazda.
 ‎
Najnowsza generacja systemu multimedialnego MBUX sprawia, że podróże nową Klasą C Kombi są cyfrowe i intuicyjne. Inteligentne rozwiązania, takie jak rzeczywistość rozszerzona w nawigacji sprawiają, że najnowsza technologia wyświetlania zostaje przeniesiona bezpośrednio do pola widzenia użytkownika na centralnym wyświetlaczu.

Prawdziwa przyjemność z jazdy

Prawdziwa przyjemność z jazdy.
 ‎
Skrętna tylna oś zapewnia nie tylko możliwość bardziej niezależnej jazdy, ale i znacznie większą zwinność oraz zwrotność, która uwidacznia się na przykład podczas parkowania. Wyświetlacz Head-up to z kolei gwarancja radości z jazdy i wyjątkowych wrażeń, którego przednia szyba zamienia się w cyfrowy kokpit.

Nowa Klasa C Kombi. W doskonałej formie.

Nowa Klasa C Kombi wyróżnia się progresywnym językiem formy. Cechują ją ograniczone linie i dynamiczne proporcje. Wejdź do strefy komfortu pełną nowoczesnego luksusu, która zachęca do wypoczynku.